Przewody wysokiego napięcia

przewodywysokiegonapieciaProdukowane obecnie silniki mogą pochwalić się niezwykle rozwiniętą technologią. Końcu każdy z nich nie tylko znacznie mniej pali, ale również może pochwalić się dużo większą mocą niż jego wersje z lat poprzednich. Jest jednak i druga strona medalu, a mianowicie z racji znacznie większych wysileń narażamy swoje silniki na liczne awarie. Co ciekawe na uszkodzenia nie są narażone wyłącznie same silniki, ale również ich osprzęt. Stąd też za sprawą nie działającego zgodnie z oczekiwaniami osprzętu musimy liczyć się z nieprawidłową pracą silnika albo też kłopotów z jego rozruchem.
Częstymi kłopotami z jakimi mogą się też spotkać kierowcy należy też nierówna praca silnika na wolnych obrotach, przerywanie podczas przyspieszania, wzrost spalania, spadek mocy, a czasem nawet i zgaśnięcie silnika wymuszające odholowanie pojazdu na lawecie do warsztatu. Sama awaria silnika może wiązać się z wieloma aspektami począwszy od nieodpowiedniej eksploatacji, a kończąc na nieprawidłowej próbie tuningu. Z reguły jednak główną przyczyną tego stanu rzeczy jest zwykłe zużycie się elementu, który nie zalicza się do trwałych podzespołów.
Chcąc uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z nieprawidłową pracą silnika warto uważnie monitorować kable wysokiego napięcia, ponieważ sprawcą usterki może być przetarta izolacja. Jeżeli silnik krztusi się lub przerywa to może to być spowodowane usterką cewki zapłonowej, uszkodzeniem przepływomierza, awarią układu wtryskowego lub świec.

  • Jeśli w twoim samochodzie występuje taka awaria skontaktuj się z warsztatem z naszego portalu www.mapautoservice.eu
  • Jeżeli nie ma warsztatu jakiego szukasz z twoje okolicy w mapautoservice.eu skontaktuj się z nami postaramy się znaleźć dla Ciebie profesjonalny auto serwis który upora się z problemem
1189 Total Viev 1 Today
Close Comments

Comments are closed.