Mariocar Auto Serwis Tychy Peugeot

You are here Home  > Amortyzatory samochodowe >  Mariocar Auto Serwis Tychy Peugeot
Item image

Mariocar Auto Serwis Tychy Peugeot

 

 

 

Serwis mechaniczno- elektryczny ASO zatrudnia 26 pracowników. Grupa ta składa się z doradców serwisowych, mechaników, elektryków oraz doradców technicznych. Stanowią oni wysoko wykwalifikowany personel. Ich wiedza jest wzbogacana poprzez ciągły proces szkoleń prowadzonych w specjalistycznych ośrodkach Peugeot Polska.
Na dwóch halach serwisowych o powierzchni 2500m2 znajduje się 16 stanowisk i 12 profesjonalnych podnośników oraz najnowocześniejsze wyposażenie:

stanowisko do pomiaru i regulacji geometrii układu jezdnego wyposażone w bardzo precyzyjne urządzenie firmy JOHN BEAN pracujące w technice bezprzewodowej przy wykorzystaniu promieni podczerwonych. Technika ta pozwala na szybkie i bezbłędne pomiary i korekty parametrów geometrii.

specjalistyczne stanowiska do serwisu samochodów dostawczych

stanowisko do obsługi ogumienia wyposażone w elektronicznie sterowaną wyważarkę, która pozwala na bardzo precyzyjne wyważenie i zoptymalizowanie bicia koła oraz najnowszej generacji montażownicę ogumienia specjalistycznej polskiej firmy UNI-TROL.

trzy stanowiska do kompleksowego mycia samochodów,
Na pozostałych stanowiskach oprócz przeglądów i napraw bieżących serwis wykonuje wszystkie specjalistyczne czynności obsługowo naprawcze i montażowe, w tym m.in.:

regeneracja i okresowe przeglądy układów klimatyzacji,

regeneracja belek, naprawa rozruszników, itd.

diagnozowanie i naprawa elektronicznych układów sterujących,

montaż instalacji GPS,

montaż zabezpieczeń przed kradzieżą (elektronicznych i  mechanicznych),

montaż akcesoriów tuningowych,

przyciemnianie szyb samochodowych.

Dodatkowo Dla naszych klientów proponujemy:

szeroką gamę samochodów zastępczych.

peugeot tychy

 

Serwis blacharsko-lakierniczy obsługuje 14 osobowa załoga profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach i ukończonych licznych specjalistycznych kursach.
Nasza Blacharnia – Lakiernia jest odrębnym nowoczesnym działem zbudowanym wg najnowszych standardów. Wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia i profesjonalnie wyposażone stanowiska:

cztery stanowiska ze specjalistycznymi podnośnikami do przyjęcia samochodu oraz wstępnej oceny stanu podwozia i nadwozia.

dwa stanowiska na naprawy blacharskie wykonywane są z zastosowaniem dwóch ram naprawczych firmy Car-O-Liner (Mark 5 oraz Car-O-Liner Speed) wyposażone w najnowsze oprogramowanie diagnostyczne do pomiaru nadwodzia i podwozia CAR-O-TRONIC, co zapewnia najwyższą jakość i dokładność świadczonych usług.

komora lakiernicza najnowszej generacji firmy OMIA, w których proces naprawy wykonuje się w oparciu o ekologiczną technologię lakierowania materiałami wodorozcieńczalnymi najwyższej jakości,

dwa stanowiska stref przygotowawczych do lakierowania, oraz specjalistyczny paitbox lakierniczy do przygotowywania lakierów z kabiną do wykonywania próbek lakierniczych, wszystkie przygotowane wg najnowszych norm ekologicznych.

kierowcy trzech specjalistycznych holowników stanowią zespół świadczący 24 godzinną pomoc drogową
Aby szybko i sprawnie przeprowadzać wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze, szczególnie dbając o jakość świadczonych usług dodatkowo wyposażyliśmy dział w specjalistyczne wózki Facom na elementy rozbieranego nadwozia, jak również najwyższej klasy zestawy narzędzi do wykonywania wszystkich rodzajów napraw blacharsko – lakierniczych.

845 Total Viev 1 Today

Our address

Address:
43-100 Tychy, ul. Katowicka 20
GPS:
50.161944, 19.010295000000042
Telephone:
tel. 32/ 326-26-26 fax 32/ 326-26-28
mariocar@peugeot.com.pl
Web:
http://http://www.mariocar.pl

Close Reviews

Leave a Review