Auto Serwis Ostrów Wielkopolski - Tomik

You are here Home  > Diagnostyka samochodowa >  Auto Serwis Ostrów Wielkopolski - Tomik
Item image

Firma TOMIK powstała w 2004 roku.
Doświadczenia jakie zgromadziliśmy przed powstaniem firmy TOMIK od razu pozwoliły nam stać się specjalistami w swoim fachu. Dlatego już po założeniu firmy w 2004 roku nasze usługi od razu stały się profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Firma TOMIK działa prężnie i inwestuje w swój rozwój. Z każdym rokiem wprowadzamy nowe usługi do działalności. Rok 2004 to przede wszystkim usługa montażu i serwisu instalacji gazowych, która w chwili obecnej stanowi główną gałąź naszej Firmy. W kolejnych latach wprowadziliśmy usługi w zakresie mechaniki pojazdowej oraz diagnostyki komputerowej pojazdów, na czym w chwili obecnej musi bazować każda rozwijająca się Firma, gdyż nowoczesne pojazdy mogą być diagnozowane tylko za pomocą komputera. Od roku 2008 świadczymy usługi w zakresie serwisu i napraw układu klimatyzacji samochodowych, a także profesjonalnego montażu haków w pojazdach wszystkich marek.

autoserwisOstrów Wielkopolski1 autoserwisOstrów Wielkopolski2 autoserwisOstrów Wielkopolski3 autoserwisOstrów Wielkopolski4 autoserwisOstrów Wielkopolski5 autoserwisOstrów Wielkopolski6 autoserwisOstrów Wielkopolski7 autoserwisOstrów Wielkopolski9 autoserwisOstrów Wielkopolski10 autoserwisOstrów Wielkopolski11 autoserwisOstrów Wielkopolski12 autoserwisOstrów Wielkopolski14 autoserwisOstrów Wielkopolski15 autoserwisOstrów Wielkopolski16

Od momentu swojego powstania, współpracujemy z włoskimi firmami, których tradycje związane z zasilaniem gazowym sięgają lat 70-tych. Dzięki stałym kontaktom z producentami instalacji LPG możemy śledzić ich ewolucję, promować, montować i rozprowadzać tylko najlepsze produkty. Przenosimy na nasz rynek i wdrażamy wszelkie pomysły i innowacje pozwalające poprawić jakość montowania instalacji oraz jakość samych urządzeń. Wiedza zdobyta u źródła dała wymierne efekty w postaci doboru najlepszych systemów oraz umiejętności przystosowania do zasilania gazem niemal wszystkich typów samochodów.

615 Total Viev 2 Today

Our address

Address:
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Matejki 14
GPS:
51.6455899, 17.83437559999993
Telephone:
Tel. (062) 5 930 308
autoserwis@tomik.info.pl
Web:
http://www.tomik.info.pl

Close Reviews

Leave a Review